Dom
Produkty
O nas
Wycieczka po fabryce
Kontrola jakości
Skontaktuj się z nami
Poprosić o wycenę
Dom

Sumer (Beijing) International Trading Co., Ltd.

Chiny Sumer (Beijing) International Trading Co., Ltd. Certyfikaty
Chiny Sumer (Beijing) International Trading Co., Ltd. Certyfikaty
Im Online Czat teraz

Sumer (Beijing) International Trading Co., Ltd.

1 2 3 4 5 6
Sumer (Beijing) International Trading Co., Ltd. Sumer (Beijing) International Trading Co., Ltd. Sumer (Beijing) International Trading Co., Ltd. Sumer (Beijing) International Trading Co., Ltd. Sumer (Beijing) International Trading Co., Ltd. Sumer (Beijing) International Trading Co., Ltd.
Wystawa pogrzebowa test uchwytów pakowania Maszyna do odlewania ciśnieniowego opakowania produktu

Szczegóły firmy:

Rodzaj działalności : Producent
Eksporter
Firma Handlowa
Rynek Główny : Ameryka Północna
Ameryka Południowa
Zachodnia Europa
Wschodnia Europa
Afryka
Na calym swiecie
marki : B & R
Ilość pracowników : 50~100
Coroczne wyprzedaże : 500000-1000000
Rok założenia : 2007
pc Export : 90% - 100%
Sumer (Pekin) International Trading Co., Ltd, jest jednym z największych producentów i eksporterów produktów pogrzebowych w Chinach. Specjalizujemy się w rękojeści trumny, narożach trumny, huśtawce, krucyfiksie, krzyżu, dekoracji i innych produktach pogrzebowych. Dostarczamy również drewnianą trumnę, metalową trumnę, urny, torbę na ciało, trumnę, trumnę, tabliczkę z nazwiskiem, książeczkę do podpisywania, sztuczny kwiat i tak dalej.

Posiadamy odlewarkę ciśnieniową, wtryskarkę, wykrawarkę i maszynę do metalizacji próżniowej, a także mamy dobrego partnera do elektronicznego powlekania. Surowiec ten obejmował głównie: znal, stop aluminium, ABS, PP, mosiądz i stal. Jak również mamy setki pleśni i mamy również możliwość opracowania nowej formy według projektu klienta lub próbki.


Posiadamy około 100 sztabów pracy i mamy 4 działy, w tym: dział produkcji, dział techniczny, dział rynku, dział zakupów i dział QC.

Mamy prawie dziesięcioletnie doświadczenie i towary zostały wywiezione do Francji, Rosji, Włoch, Irlandii, Portugalii, Ekwadoru, Republiki Południowej Afryki i tak dalej. Dostarczenie wysokiej jakości i konkurencyjnej ceny jest naszym celem. Witamy klientów na całym świecie, którzy chcą się z nami skontaktować.

Szczegóły kontaktu
Sumer (Beijing) International Trading Co., Ltd.

Osoba kontaktowa: Ms. Helen Ren

Tel: +86-13801202918

Faks: 86-10-67163945

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)