Tel:
Chiny Metalowe trumny producent
Sumer (Beijing) International Trading Co., Ltd.
profesjonalny w rękojeściach trumiennych, uchwytach na sprzęt i meble

Dom

Sumer (Beijing) International Trading Co., Ltd.

Kilka słów o nas
1 2 3 4 5 6

Sumer (Beijing) International Trading Co., Ltd.

Sumer (Pekin) International Trading Co., Ltd, jest jednym z największych producentów i eksporterów produktów pogrzebowych w Chinach. Specjalizujemy się w rękojeści trumny, narożach trumny, huśtawce, krucyfiksie, krzyżu, dekoracji i innych produktach pogrzebowych. Dostarczamy również drewnianą trumnę, metalową trumnę, urny, torbę na ciało, trumnę, trumnę, tabliczkę z nazwiskiem, książeczkę do podpisywania, sztuczny kwiat i tak dalej.

Posiadamy odlewarkę ciśnieniową, wtryskarkę, wykrawarkę i maszynę do metalizacji próżniowej, a także mamy dobrego partnera do elektronicznego powlekania. Surowiec ten obejmował głównie: znal, stop aluminium, ABS, PP, mosiądz i stal. Jak również mamy setki pleśni i mamy również możliwość opracowania nowej formy według projektu klienta lub próbki.


Posiadamy około 100 sztabów pracy i mamy 4 działy, w tym: dział produkcji, dział techniczny, dział rynku, dział zakupów i dział QC.

Mamy prawie dziesięcioletnie doświadczenie i towary zostały wywiezione do Francji, Rosji, Włoch, Irlandii, Portugalii, Ekwadoru, Republiki Południowej Afryki i tak dalej. Dostarczenie wysokiej jakości i konkurencyjnej ceny jest naszym celem. Witamy klientów na całym świecie, którzy chcą się z nami skontaktować.

Szczegóły firmy

Rynek Główny

Ameryka Północna

Ameryka Południowa

Zachodnia Europa

Wschodnia Europa

Afryka

Na calym swiecie

Rodzaj działalności

Producent

Eksporter

Firma Handlowa

marki : B & R

Ilość pracowników : 50~100

Coroczne wyprzedaże : 500000-1000000

Rok założenia : 2007

pc Export : 90% - 100%

Sumer (Beijing) International Trading Co., Ltd.
Rm 704, budynek 2, nr 3, wieża prowadząca, Guangqumen Nei, powiat Dongchen, Pekin, Chiny
Tel:86-10-67163947
Privacy Policy Chiny dobra jakość Metal Coffin Handles dostawca. Copyright © 2014 - 2019 coffin-hardware.com. All Rights Reserved.