Dom

Sumer (Beijing) International Trading Co., Ltd. profil firmy

profil firmy
Sumer (Pekin) International Trading Co., Ltd, jest jednym z największych producentów i eksporterów produktów pogrzebowych w Chinach. Specjalizujemy się w rękojeści trumny, narożach trumny, huśtawce, krucyfiksie, krzyżu, dekoracji i innych produktach pogrzebowych. Dostarczamy również drewnianą trumnę, metalową trumnę, urny, torbę na ciało, trumnę, trumnę, tabliczkę z nazwiskiem, książeczkę do podpisywania, sztuczny kwiat i tak dalej.

Posiadamy odlewarkę ciśnieniową, wtryskarkę, wykrawarkę i maszynę do metalizacji próżniowej, a także mamy dobrego partnera do elektronicznego powlekania. Surowiec ten obejmował głównie: znal, stop aluminium, ABS, PP, mosiądz i stal. Jak również mamy setki pleśni i mamy również możliwość opracowania nowej formy według projektu klienta lub próbki.


Posiadamy około 100 sztabów pracy i mamy 4 działy, w tym: dział produkcji, dział techniczny, dział rynku, dział zakupów i dział QC.

Mamy prawie dziesięcioletnie doświadczenie i towary zostały wywiezione do Francji, Rosji, Włoch, Irlandii, Portugalii, Ekwadoru, Republiki Południowej Afryki i tak dalej. Dostarczenie wysokiej jakości i konkurencyjnej ceny jest naszym celem. Witamy klientów na całym świecie, którzy chcą się z nami skontaktować.

Zobacz więcej O nas
nasza firma
Sumer (Beijing) International Trading Co., Ltd. Sumer (Beijing) International Trading Co., Ltd. Sumer (Beijing) International Trading Co., Ltd. Sumer (Beijing) International Trading Co., Ltd. Sumer (Beijing) International Trading Co., Ltd.
1 2 3 4 5
Szczegóły firmy

Rynek Główny

Ameryka Północna

Ameryka Południowa

Zachodnia Europa

Wschodnia Europa

Afryka

Na calym swiecie

Rodzaj działalności

Producent

Eksporter

Firma Handlowa

marki : B & R

Ilość pracowników : 50~100

Coroczne wyprzedaże : 500000-1000000

Rok założenia : 2007

pc Export : 90% - 100%

certyfikaty

Nasze produkty przeszły wiele certyfikatów.

Chiny Sumer (Beijing) International Trading Co., Ltd. Certyfikaty Chiny Sumer (Beijing) International Trading Co., Ltd. Certyfikaty